Autor Wątek: Moderatot kazia  (Przeczytany 1238 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline [MP]sweetkazia...

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 9
  • MaxPlaying
    • Zobacz profil
Moderatot kazia
« dnia: Grudzień 09, 2013, 17:10:51 »


- Obecny nick oraz poprzednie nicki:[MP]sweetkazia...
- Imię(opcja):Kazimiera
- Wiek:12
- Czy cierpisz na dysleksję/dysgrafię?nie
- Opisz krótko siebie i swój charakter:Jestem kulturalną dziewczynką. Lubię gdy ktoś mi zawsze mówi prawdę i tak też robię ja. Uwielbiam sa:mp, a szczególnie ten server. Piszę bezbłędnie pod względem językowym, jak i ortograficznym. Zawsze mówię, tłumaczę lub piszę tak, by każdy zrozumiał o co chodzi. NIE DAJĘ BANÓW BEZ POWODU! >:(
 
- Jak długo grasz na MaxPlaying? Od powstania Maxplayingowego :)
- Czy posiadasz doświadczenie w moderowaniu, a jeżeli tak to jak długie i na jakich serwerach? Wiele razy próbowałam zostać vipem, potem moderatorem, a nawet adminem ale przeszkadzali mi w tym administratorzy serverów gdyż się wymądrzali, a nawet bez powodu banowali.
- Znajomość komend gracza (skala 1/10):10
- Znajomość komend moderatora (skala 1/10):8
- Znajomość cheatów (skala 1/10):10
- Znajomość bugów (skala 1/10):8
- Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?od godz. 17:00 do godz. 22.30
- Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na przeglądanie forum?mogę to robić w czasie gry, zerkać co chwila :o
 
- Czy jesteś przyjazny, kulturalny wobec innych graczy?TAK
- Czy zdarzało Ci się kiedyś zakłócać pracę administracji (fake raporty, spam, prowokacje itp.)?NIE NIE NIE NIE!!!!
- Czy byłeś kiedyś banowany, a jeżeli tak to za co? byłem i to wieeeeeeeeeeeeele razy gdyż pomylili mnie z koleżanką bo miałyśmy niby podobne nicki
 
- Rozwiń skróty i wytłumacz znaczenie pojęć:
a) SL:-admin
B) FPS:wie
c) SH:że
d) FR:to
e) GL:umiem
f) TK:!
g) MH:!
h) CK:!
i) HK:!
j) WH:!
k) AB:!
l) Lost:!
m) Immunitet: :P
 
- Opisz, co jako moderator zrobiłbyś w następujących sytuacjach:
a) gracz zwraca się do Ciebie "noobie, lamo": Uciszam go na kilka minut i zwracam mu uwagę by sie nauczył kultury i żeby nie mówił tak do innych graczy
B) nowy gracz zasypuje Cię pytaniami na temat podstawowych spraw typu "jak tu się zdobywa Exp" itp.:próbuję powoli wszystko mu wytłumaczyć, gdyż ma do tego prawo 8)
c) otrzymujesz raport, sprawdzasz go, ale nie jesteś do końca pewny czy jest czysty, czy też używa cheatów: zgłasza problem do head admina
d) kolega prosi Cię, byś nadał mu immunitet, bo chce zobaczyć co to jest i się trochę pobawić:odrzucam prośbę gdyż wiem że to nie zgodne z regulaminem
e) widzisz, że gracz z przywilejem VIP nadużywa swoich możliwości w stosunku do innych graczy: zgłasza do head admina albo zamrażam go by zwracał na to uwagę( w naj. stopniu proszę o h.a. żeby usunął mu tę możliwość
 
 
 
- Dodatkowe pytania:
- Skąd dowiedziałeś(aś) się o MaxPaying i dlaczego zdecydowałeś(aś) grać właśnie tutaj?dowiedziałem się gdyż h.a. można powiedzieć że jest moim "bliskim"
- Jakie cele chciałbyś(abyś) osiągnąć po wejściu do grona moderatorów? Chciałbym się przede wszystkim nauczyć wielu rzeczy o servach i dowiedziec się jak to jest mieć małe panowanie
- Dlaczego powinniśmy wybrać właśnie Ciebie? Jestem z niewielu dziewczy, jestem dobrze wychowana, kulturalna, umiem uciec z trudnej sytuacji, jestem cierpliwa, i... no bo tak ;D!
« Ostatnia zmiana: Dzisiaj o 15:57:29 wysłana przez pendzik2 »
Zgłoś do moderatora     Zapisane


Offline pendzik2

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: Moderatot kazia
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 09, 2013, 17:14:55 »
Więc, kazimajro ;), masz rangę moderatora momo kilku niedociągnieć jezykwych ;). Ale tak czy tak to ok. Szukaj w skrzynce odb. wiadomości  z chasłem i komendami modera!

Offline [MP]sweetkazia...

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 9
  • MaxPlaying
    • Zobacz profil
Odp: Moderatot kazia
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 09, 2013, 17:17:16 »
DZIĘKI O PANIE!!
 :-*  :) ;) :D ;D :o 8) :P :'(ZE WZRYSZENIA

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
polskiegpsts moloromme forumpolskiejzabawy travianek aespada